Kurumsal

HAKKIMIZDA 

VETA YAPI İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.‘ni 2002 yılında Balıkesir’de, SED YAPI İNŞAAT SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.’nin kardeş şirketi olarak kuruldu.

Kurulduğu yıldan bu yana sürekli tecrübelerini arttıran ve geliştiren şirketimiz, konut, okul, hastane, fabrika binası, çevre düzenlemesi işlerinin yanında; hizmet ağına 2007 yılında prefabrik yapı sistemlerini de katarak ürün konseptini genişletmiştir.

Firmamız tecrübeli teknik elemanları ve güçlü makine parkı ile prefabrik bina satışı, montajı yanında ayrıca su basmanı yapımı, bina içi donanımları ve çevre düzenlemesiyle birlikte anahtar teslim olarak da hizmet vermektedir.

Biz sizin hayal ettiklerinizi inşa ediyoruz. Hayallerinizin gerçekleşmesi için bir yol bulur ya da o yolu biz açarız.

 

MİSYONUMUZ

Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir şirket olmak.

 

VİZYONUMUZ

Faaliyet gösterdiği sektörlerde başarısıyla, güvenilirliğiyle, girişimciliğiyle ve saygınlığıyla, Müşteri memnuniyetini esas alarak çalışan teknik ve idari personel, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda hızlı ve kaliteli çözümler sunmaktadır.

 

NEDEN BİZ

  • “VETAYAPI PREFABRİK” yüksek kalite standartlarından ödün vermeden, en uygun fiyatla hizmet vermektedir.
  • “VETAYAPI PREFABRİK” müşteri memnuniyetine önem vermektedir.
  • “VETAYAPI PREFABRİK” tecrübeli teknik personeli ile satış öncesi hayalinizdeki evi 3D tasarım ile görselleştirir ve yapım öncesi zevkinize uygun hale getirir.

VETAYAPI PREFABRİK” standart konut özelliklerinin dışında, müşteri isteğine göre imalatları da gerçekleştirmektedir.